Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace

Ubytování

Poskytujeme ubytování ve 4-lůžkových pokojích s wifi připojením k internetu.

Jak budete ubytováni?

Součástí Střední odborné školy a Středního odborného učiliště dopravního Čáslav je Domov mládeže. Škola spolu s domovem mládeže, s nemalým sportovištěm a moderně zařízenou posilovnou nabízí kromě možností vzdělání rovněž kvalitní možnost ubytování a sportovního vyžití v době mimo vyučování.

Kde najdete Domov mládeže

Domov mládeže se nachází v historickém městě Čáslav, které poskytuje mnoho možností pro využití ve volném čase a to v oblasti sportovní, kulturní i vzdělávací. V bezprostřední blízkosti je vlakové a autobusové nádraží, čtyři supermarkety. Do centra města je to asi 10 minut pěšky. V lesoparku Vodranty se nachází velké sportoviště, travnaté a umělé fotbalové hřiště, tenisové kurty, běžecká dráha, zimní stadion, městské lázně (krytý bazén. sauny, posilovna, veřejné koupaliště ). Vodranty jsou asi 20 minut pěšky.


Informace

Bližší informace podá paní Marcela Pipková na tel. +420 601 257 987 v době:

CENÍK UBYTOVÁNÍ

165,- Kč / osoba / noc (včetně je DPH)

PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ

Nástup: pondělí až pátek mezi 8:00 až 13:00 hodinou, neděle od 15:00 dle domluvy

Uvolnění pokojů:  do 10:00 hodin (v pracovní dny)

Letní prázdniny

V termínu letních prázdnin 1. 7. - 25. 8. lze ubytovat školní zájezdy, sportovní soustředění, zájmové kroužky a jiné organizace s větším počtem účastníků. Více o ubytování o prázdninách najdete v sekci Hromadné prázdninové akce.