Hnilička Transport / Neškaredice

logo-h.png

Již 20 let společnost Hnilička Transport nabízí přepravu zásilek na území České republiky i do Evropy, především do Španělska a Portugalska. Nejčastěji přepravuje zásilky do destinací: Barcelona, Madrid, Valencia, Zaragoza, Lisabon a Porto. Specializuje se na přepravu kusových zásilek. K dalším činnostem patří odtahy a vyprošťování na území ČR speciální nástavbou OMARS 120T se dvěma teleskopickými výsuvy (pouze 2 vozidla tohoto druhu v ČR).

Trigema a.s. / Praha

logo-tr.png

Developerská společnost Trigema realizuje chytré bytové projekty, vědeckotechnické parky i sportovní areály. Působí také jako stavební firma, věnuje se ale i správě budov a facility managementu. Pro Dopravní školu realizovala Trigema zateplení budov a rekuperaci v rámci projektů 5.1a a 5.1b.