Projekt Qhero - Vědět a umět se vyplatí

Motivační program pro žáky, plný cool odměn pro školní rok 2019/2020.

V tomto školním roce se naš škola zapojila do motivačního programu Qhero, určeného pro školy vyučující automobilové obory. Více informací na stránkách projektu www.qhero.cz.

Ahoj všichni příznivci Qheroes!

Ještě jste se nerozhodli, kterou odměnu vybrat za pracně nasbírané body? Nemáte dostatek bodů? Nevíte jak to je s objednanými odměnami? Nezoufejte!

Pro ty, kteří si nestihli ještě odměnu vybrat, máte možnost tak učinit nejpozději do 31.5.2020.

Pokud vám nějaké body ještě chybí, abyste si mohli objednat vyhlédnutou odměnu, nezoufejte. Během května budete mít 4 možnosti, jak nějaké body získat prostřednictvím našeho samostudia. Máme pro Vás každý týden připravený test z našich samostudijních materiálů, které Vám budou k dispozici a Vy můžete získat extra body na své konto Qhero! Více se dozvíte 2.5.2020 v sekci „samostudium“.

Všichni Qheroes, kteří si svou odměnu vybrali a objednali do 2.3.2020: Vaše odměna na Vás čeká ve školách.
O svoje odměny se nemusí bát ani Qheroes, kteří odměny objednali i během doby, kdy školy zůstávají uzavřené. Vaše odměny budeme do škol zasílat, jakmile se školy otevřou. Avšak termín pro poslední objednávky v letošním školním roce zůstává stále 31.5.2020.

Samotné předání objednaných odměn bude v kompetenci a za podmínek nastavených na konkrétní škole s ohledem k situaci kolem Coronaviru. Zatím netušíme, jaká pravidla připraví vláda a zda bude možné, aby se žáci do škol dostali během června a mohli si svou odměnu vyzvednout.

O předávání odměn Vás budeme informovat prostřednictvím našich stránek během května. Každopádně se o své odměny nebojte! Pokud by nebylo předání možné během června, Vaše odměny na Vás počkají a převezmete si je v září nebo najdeme nějakou náhradní variantu s řediteli škol. Žáci, kteří v tomto školním roce končí, by si odměny mohli vyzvednout v době konání závěrečných či maturitních zkoušek apod. nebo samozřejmě také v září.

Na závěr malé doporučení. Pokud máte již nyní dostatek bodů, s výběrem odměny neotálejte, stav skladu se bude rychle měnit a je tedy možné, že některé odměny budou rozebrány.

V případě jakýchkoliv Vašich otázek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu: info@qhero.cz

Přejeme pevné zdraví a úspěšné zakončení školního roku.

Váš tým Qhero