Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace

KAM ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY?

TOP 10 STŘEDNÍCH ŠKOL VE STŘEDOČESKÉM KRAJI

Víte, že Klub zaměstnavatelů vyhlásil a zorganizoval ve školním roce 2020/2021 soutěž Škola doporučena zaměstnavateli? Do poloviny prosince byla předána všem školám ocenění v jednotlivých krajích České republiky.

logodopzam.jpg

Pro 10 nejlépe hodnocených škol ve Středočeském kraji je stejně jako v předcházejících ročnících
k dispozici označení ŠKOLA DOPORUČENA ZAMĚSTNAVATELI. Tuto oficiální pečeť získala i Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, což je pro ni samozřejmě velká
pocta, ale i závazek do budoucích školních let. Všichni zájemci o studijní obory SOŠ a SOU dopravní Čáslav jsou zváni na Dny otevřených dveří, které se konají v několika termínech od začátku nového kalendářního roku 2022.
 

  • Absolvent maturitního oboru Provoz a ekonomika dopravy získá znalosti v organizování přepravycestujících a zboží, ve využívání sdělovací, zabezpečovací a další techniky v dopravě. Obor je vhodný pro děvčata i chlapce.
  • Absolvent maturitního oboru Požární ochrana se uplatní v rámci Integrovaného záchranného systému. Obor jevhodný pro chlapce i děvčata.
  • Absolvent maturitního oboru Autotronik bude odborníkem na diagnostiku a provádění oprav moderních motorových vozidel hlavně v oblasti elektroniky.
  • Absolventi výučních oborů Mechanik opravář motorových vozidel, Autoelektrikář a Karosář získají znalosti ve vyhledávání závad, odhalování jejich příčin, opravách a seřizování součástí vozidel a strojů.

Všichni absolventi v průběhu studia získají řidičské oprávnění skupiny B a některé obory i skupiny C.